UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Zrozumiałem
 

Historia

2013

Następuje zmiana formy prawnej spółki ze spółki jawnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. In Praxi Inwestycje i Nieruchomości Sp. z o.o. pozyskuje kolejne kontrakty i rozpoczyna realizację hali tenisowej w Kielcach oraz salonu sprzedaży maszyn rolniczych w Jasionce k. Rzeszowa. W dalszym ciągu trwają prace nad przygotowaniem miejscowego planu zagospodarowania terenu dla nieruchomości należących do spółki z przeznaczeniem pod realizację kolejnych projektów mieszkaniowych.

2012

Zakończony zostaje II etap budowy hal stalowych dla spółki Unimax S.A. Spółka podpisuje i realizuje kolejny kontrakt na dostawę i montaż hali stalowej w systmie ASTRON na terenie Zakładu Wyrobów Metalowych SHL w Kielcach przy ul. Zagnańskiej. In Praxi Inwestycje i Nieruchomości zostaje również Inwestorem Zastępczym przy realizacji I etapu osiedla mieszkaniowego Nowy Baranówek w Kielcach przy ul. Kwarcianej. Ponadto spółka opracowuje dokumentacje i przeprowadza postępowania przetargowe o udzielenie zamówienie publicznego dla kieleckich szkół i placówek oświatowych.

2011

Spółka In Praxi Inwestycje i Nieruchomości kończy realizację i sprzedaż projektu mieszkaniowego "Dom na Skałce" przy ul. Tektonicznej w Kielcach i rozpoczyna zarządzanie projektem w okresie gwarancji i rękojmi. Zakończony zostaje również I etap budowy hal stalowych dla hurtowni instalacji sanitarnych Unimax S.A. Spółka zdobywa i realizuje kolejny kontrakt na dostawę oraz montaż budynku w konstrukcji stalowej marki ASTRON o powierzchni 1141 m2 z przeznaczeniem na sklep sieci Gama przy ul. Kazimierza Wielkiego w Kielcach. Trwają prace nad miejscowym planem zagospodarowania terenu na pozyskanych przez spółkę gruntach z przeznaczeniem pod kolejne inwestycje deweloperskie.

2010

Spółka rozszerza zakres swojej działalności podpisując umowę dealerską z europejskim potentatem Lindab-Astron GmbH z siedzibą w Mainz włączając do swojej oferty projektowanie, dostawę oraz montaż hal stalowych i budynków wielokondygnacyjnych w systemie ASTRON. In Praxi Inwestycje i Nieruchomości zdobywa również pierwszy kontrakt na realizację dwóch hal stalowych o łącznej powierzchni ok. 2000 m2 dla hurtowni instalacji sanitarnych UNIMAX S.A w Kielcach przy ul. Okrzei. Spółka otrzymuje dotację z Unii Europejskiej i realizuje projekt budowy czterostanowiskowej Myjni Bezdotykowej marki BKF Myjnie przy ul. Barwinek w Kielcach. In Praxi Inwestycje i Nieruchomości pozyskuje również nowe atrakcyjne grunty pod projekty mieszkaniowe w Kielcach.

2009

Spółka rozpoczyna realizację i sprzedaż projektu mieszkaniowego "Dom na Skałce" w Kielcach przez spółkę celową In Praxi Development Sp. z o.o. W dalszym ciągu obsługuje Inwestorów prywatnych i instytucjonalnych opracowując dokumentacje aplikacyjne w pełnym zakresie i pomagając pozyskiwać dotacje z programów Unii Europejskiej. In Praxi Inwestycje i Nieruchomości podpisuje umowę z Państwową Szkołą Muzyczną im. Ludomira Różyckiego na pełnienie funkcji Inżyniera Konsultanta - pełnomocnika szkoły w fazie realizacji  projektu pn. "Rozbudowa i przebudowa budynku szkoły na siedzibę PSM I i II st. Im. L. Różyckiego w Kielcach". Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku rozpoczyna również certyfikację budynków, wykonując świadectwa charakterystyki energetycznej obiektów przemysłowych, handlowych oraz mieszkaniowych.

2008

Spółka rozszerza zakres swojej działaności. Oprócz pozyskania pierwszej nieruchomości pod realizację projektu deweloperskiego firma In Praxi Inwestycje i Nieruchomości zaczyna świadczyć usługi w zakresie przygotowywania studiów wykonalności i kompletnych dokumentacji aplikacyjnych na potrzeby programów pomocowych Unii Europejskiej. Jest to również czas, w którym spółka dokonała wielu opracowań o charakterze statystyczno-jakościowym oraz ekonomiczno-finansowym dla podmiotów prywatnych oraz instytucji publicznych.

2007

Początki działalności sięgają 6 grudnia 2007 roku, kiedy to nastąpiła rejestracja spółki In Praxi Inwestycje i Nieruchomości Marek Żmudzki, Krzysztof Wróbel Spółka Jawna. Założycielami spółki są Jadwiga Żmudzka, Krzysztof Wróbel oraz Marek Żmudzki - inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i inwestycyjnej. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest działalność deweloperska i kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych dla Inwestorów zewnętrznych głównie w sektorze budownictwa mieszkaniowego.

O firmie

ngimg0
Copyright © 2013 by In Praxi Inwestycje i Nieruchomosci Sp. z o.o. All rights reserved.