UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Zrozumiałem
 

Nasza działalność

HALE I WIELOKONDYGNACYJNE BUDYNKI W KONSTRUKCJI STALOWEJ

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem europejskiego lidera w dziedzinie konstrukcji stalowych. Współpracując z nami współpracujecie Państwo z firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem oraz sprzedażą na poziomie 40 milionów m2 budynków dla Inwestorów z całej Europy. Korzystając z międzynarodowych zasobów oraz doświadczonej kadry inżynieryjnej oferujemy Państwu kompleksową realizację obiektów kubaturowych od przygotowania koncepcji i projektu poprzez produkcję, dostawę oraz profesjonalny montaż konstrukcji stalowych w systemie ASTRON.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Sprawna i skuteczna realizacja inwestycji zależy w głównej mierze od doskonałej znajomości przepisów oraz skomplikowanych procedur towarzyszących każdemu procesowi budowlanemu. W budownictwie i inwestycjach pracujemy od wczesnych lat 80-tych, stając wielokrotnie po stronie Inwestora jak i Wykonawcy. Taka praktyka zawodowa pozwoliła nam zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności pozwalające na kompleksową obsługę inwestycji  jako Genralny Wykonawca, jak również organizację i optymalizację kosztów budowy pełniąc funkcję Inwestora Zastępczego.

DOTACJE Z PROGRAMÓW UNII EUROPEJSKIEJ

Efektywne funkcjonowanie w tym trudnym sektorze wymaga zarówno doskonałej znajomości przepisów i wytycznych towarzyszących każdemu programowi wsparcia jak również rzeczywistego zaangażowania przy przygotowaniu projektu, a następnie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej. Dotychczas z powodzeniem opracowaliśmy kilkadziesiąt wniosków i pomogliśmy naszym Klientom pozyskać dotacje z programów Unii Europejskiej.

PROJEKTY MIESZKANIOWE

Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem. Wszelkie działania podejmowane przez nas w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zapewnienie pełnej satysfakcji przyszłym użytkownikom. Nasze budynki wyróżnia atrakcyjna lokalizacja oraz nowoczesna forma architektoniczna połączona z funkcjonalnością.

Ze względu na realizację własnych projektów deweloperskich jesteśmy zainteresowani pozyskaniem atrakcyjnych gruntów pod inwestycje mieszkaniowe.

ŚWIADECTWA I AUDYTY ENERGETYCZNE

Od 2009 roku z chwilą pojawienia się obowiązku certyfikacji budynków sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej obiektów wszelkiego typu. Posiadamy duże doświadczenie w certyfikacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i handlowych, hoteli, obiektów sportowych i rekreacyjnych. Opracowujemy również audyty energetyczne na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej.

 

O firmie

ngimg0
Copyright © 2013 by In Praxi Inwestycje i Nieruchomosci Sp. z o.o. All rights reserved.