UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Zrozumiałem
 

Małogabarytowe hale "EcoBuild"

Nowy system ekonomicznych budynków "EcoBuild" opracowany przez Lindab Buildings charakteryzuje się przemyślaną konstrukcją, zoptymalizowanymi wymiarami, niskimi kosztami produkcji, szybką dostawą na plac budowy, krótkim czasem montażu prefabrykowanych elementów co w efekcie gwarantuje doskonałą relację między ceną, a wydajnością.

Konstrukcja hali "EcoBuild" składa się z ram stalowych wykonanych z ocynkowanych zimnogiętych profili, formowanych i sztancowanych automatycznie. Budynki mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta wynikających z rodzaju prowadzonej działalności i ograniczeń występujących ze względu na specyfikę lokalizacji.

ecobuild

Budynki "EcoBuild" pozwalają na zastosowanie pełnej gamy płyt warstwowych, gwarantujących wymaganą izolacyjność cieplną, a także obudowy ze standardowych blach profilowanych w różnych kolorach.

Zintegrowany system elementów wyposażenia, jak drzwi, bramy, okna, wentylacja itd. stanowi dodatkową gwarancję, że decydując się na tego typu budynek dostajesz praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Produkt ten został opracowany dla klientów, którzy poszukują kompleksowego i ekonomicznego rozwiązania najwyższej jakości, umożliwiającego szybką realizację obiektu.

ecobuild1ecobuild2ecobuild3

Copyright © 2013 by In Praxi Inwestycje i Nieruchomosci Sp. z o.o. All rights reserved.